A- A+
PA Wyroby betonowe

O firmie

Misja

Firma PA Wyroby Betonowe Sp. z o.o., należąca do grupy kapitałowej POLAQUA z siedzibą w Elblągu produkuje prefabrykaty budowlane i beton towarowy wg najlepszych receptur i technologii oraz szeroki zakres wyrobów zbrojarskich. Produkcja prefabrykatów betonowych rozpoczęła się na dzisiejszym terenie firmy już w 1975 r.

Naszym polem działania jest budownictwo we wszystkich sektorach rynku tj.: mieszkaniowym, infrastrukturalnym, przemysłowo-magazynowym oraz użyteczności publicznej.

Myślą przewodnią jest produkcja elementów prefabrykowanych z wykorzystaniem posiadanej wiedzy, nowoczesnych technologii oraz technik organizacyjnych w oparciu o najwyższą jakość w ustalonym standardzie. Jesteśmy jednym z wiodących na Wybrzeżu producentów prefabrykowanych elementów konstrukcji obiektów budowlanych. Jesteśmy ważnym i wiarygodnym partnerem w budownictwie dla
inwestorów, deweloperów oraz firm generalnego wykonawstwa. Działalność prowadzimy kierując się zawsze zasadami właściwie pojmowanej etyki biznesowej w oparciu o standardy w grupie kapitałowej POLAQUA.

Copyright © PA Wyroby Betonowe Sp. z o.o. 2021

Wykonanie Supra Logic
https://supraweb.dev
menu